Książki SUPLINDEX

 
Katalog Suplindex już trzykrotnie został wydany w postaci publikacji drukowanej. Dokładamy wszelkich starań, by wspierać farmaceutów w codziennej praktyce i skrócić czas dokonywania wyborów produktowych podczas opieki farmaceutycznej. Dążymy do przekazania Państwu kompleksowej informacji, którą można wykorzystać podczas rozmowy z pacjentem.

 

WYDANIE I

Rok wydania: 2020
ISBN: 978-83-958680-0-9

WYDANIE II

Rok wydania: 2021
ISBN:978-83-958680-2-3

WYDANIE III

Rok wydania: 2022
ISBN: 978-83-958680-4-7

 

Każda z publikacji liczy ok. 1000 stron i stanowi wykaz produktów zgłoszonych do programu przez producentów i/lub dystrybutorów. Uczestnikom programu szczególnie zależy na rzetelnym przekazie informacji do farmaceuty. Wykazują się oni dużą odpowiedzialnością za jakość polskiego rynku produktów prozdrowotnych. Udostępniają nam informacje o produktach i aktywnie uczestniczą w tworzeniu programu Suplindex.

Każdorazowo, przed oraz po wydaniu publikacji prowadzimy konsultacje z farmaceutami oraz specjalistami z branży suplementów, którzy z ogromnym zaangażowaniem pomagają nam w udoskonalaniu naszych programów. Dzięki naszym ekspertom, każde kolejne wydanie jest jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i wymagań obiorców.

 

W najnowszym - III wydaniu - modyfikacji uległ moduł produktowy, który zawiera:

 

Dodatkowo III wydanie publikacji trafiło nie tylko do farmaceutów! Rozszerzyliśmy grono odbiorców o lekarzy i pielęgniarki a publikacje zostały przekazane do Centrów Medycznych Świat Zdrowia.

 

Wydanie papierowe SUPLINDEX to: